1 month of Group Classes, 1 class a week, $85
Buy Now!
1 month of Group Classes, 2 classes a week, $145
Buy Now!
1 month of Group Classes, 4 classes a week, $195
Buy Now!
Introductory Private Lesson (30 min) $45
Buy Now!
5 Private lessons (40 min), $495
Buy Now!
10 Private lessons (40 min), $895
Buy Now!